NH Jan Tabak

 

Parkeerplaatsen

  • Op het terrein parkeren
  • Prijs: Gratis
    Toegang via Amersfoortsestraatweg 27, Naarden.
    Parkeerplaatsen kunnen niet vooraf worden gereserveerd.
    oplaadpunt voor elektrische auto beschikbaar

Huisdierenbeleid

  • Honden en katten toegestaan
  • Max. gewicht: 25 kg
  • Prijs: €25
  • Blindengeleidehonden: Geen kosten

Check-in en check-out tijden

  • Check-in: 15:00
  • Check-out: 12:00
  • (Lazy Sunday: 17:00)

Rookbeleid

  • 100% niet-rokenhotel

Het hotel NH Bussum Jan Tabak is gelegen in het hart van de groenrijke regio ‘t Gooi, ongeveer 20 minuten rijden van Amsterdam. De streek is een goede uitvalsbasis voor wandelingen en fietstochten en staat bekend als woonplaats van beroemdheden en royalty.

  • Bekend hotel in een rustige, groene omgeving
  • Op 20 minuten rijden van Amsterdam
  • een goede uitvalsbasis voor wandel- en fietstochten

Onze kamers zijn comfortabel en licht en zijn allemaal voorzien van gratis WiFi. Een aantal kamers heeft bovendien uitzicht op de tuin.

  • ruime, comfortabele kamers in een eigentijdse stijl
  • gratis WiFi

Ons restaurant serveert gerechten uit de internationale keuken in een chique, eigentijdse omgeving. De trendy Bar Toeback is een geweldige plek om te ontspannen. In het voorjaar en de zomer kunt u buiten eten op ons mooie tuinterras. Er is gratis overdekte en niet-overdekte parkeergelegenheid voor alle gasten.

  • luxe restaurant met tuinterras
  • stijlvolle bar
  • gratis overdekte en niet-overdekte parkeerplaats en een oplaadpunt voor elektrische auto’s
  • Bekroond met het Green Key-certificaat, een wereldwijd erkende certificering in de toerismesector, dankzij de inzet voor het milieu
  • Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.nl, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.
Boek hier uw kamer

U kan helaas de afbeeldingen niet kopiëren of downladen